Наукове товариство імені Шевченка » Записки. Том 158. Пеленський Є. Ю. «Ucrainica в західно-европейських мовах. Вибрана бібліографія»
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Записки. Том 158. Пеленський Є. Ю. «Ucrainica в західно-европейських мовах. Вибрана бібліографія»

Довідник
Написано: 1948 року
Джерело: balik2
Розділ: Історична
Твір додано: 20.09.2018
Твір змінено: 20.09.2018
Завантажити: djvu (3.5 МБ) pdf див. (4 МБ)
Опис: Записки НТШ. Том 158. Є. Ю. Пеленський: «Ucrainica в західно-европейських мовах. Вибрана бібліографія». Мюнхен 1948. Стор. 111

Зріст зацікавлення світу політичними, культурними і господарськими питаннями Східної Европи, а зокрема Україною, другою що до величини східно-європейською державою, спонукує нас видати цю працю.
Оця праця, що подає спис вибраних писань про Україну в західно-європейських мовах, має хоч у дечому причинитися до поглиблення цього зацікавлення Україною.
Цей бібліографічний покажчик складався підчас війни, серед найважчих для плідної наукової праці еміграційних умовин: в малому містечку розбитої і від років відтятої від світу Німеччини, отже й без можливости користати з засобів наукових бібліотек. Тут можна було використати лише частково врятований підчас утечі з України бібліографічний матеріял, що на жаль не є повний. Тимто й можливі неточності та недотягнення, які частинно виправдуються наведеними обставинами.
Всеж таки надіюся, що ця праця навіть у такому виді зможе послужити наміченій цілі, а саме влегшити західно - європейським ученим, як також тим українським ученим, що часово здані на захід- ньо-європейські бібліотеки, користування найваж- нішими працями про Україну в західно-європейських мовах.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.