Зіновія Нагачевська » Педагогічна думка і просвітництво в жіночому русі Західної України (друга половина XIX ст. - 1939р.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Педагогічна думка і просвітництво в жіночому русі Західної України (друга половина XIX ст. - 1939р.)

Праця
Написано: 2007 року
Розділ: Історична
Твір додано: 30.05.2018
Твір змінено: 30.05.2018
Завантажити: pdf див. (17.9 МБ)
Опис: Нагачевська З.І.
Педагогічна думка і просвітництво в жіночому русі Західної України (друга половина XIX ст. - 1939р.)\ Монографія. - Івано-Франківськ: Видавець Третяк І.Я., 2007. - 764 с.

У монографії розкрито виховно-освітній потенціал українського жіночого руху західних земель України у межах Австро-Угорської імперії, польської, румунської та чехословацької держав. На основі аналізу багатої джерельної бази вперше визначено й узагальнено найважливіші педагогічно-просвітницькі ідеї, сконцентровані у творчій спадщині відомих і малознаних репрезентанток національного емансипаційного поступу, в документах жіночих товариств, у матеріалах масових акцій, організованих жінками Західної України (віча, збори, з’їзди, конгреси), та охарактеризовано форми, методи і засоби їх практичної реалізації.
Для науковців, здобувачів наукових ступенів, учителів, студентів вищих навчальних закладів, організаторів і учасників загально­культурного й освітнього процесів в Україні та в українській діаспорі.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.