Л.А. Музика » Складання адвокатських іспитів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Складання адвокатських іспитів

Посібник
Написано: 2008 року
Джерело: twirpx.com (pdf)
Розділ: Навчальна
Твір додано: 19.11.2011
Твір змінено: 05.01.2014
Завантажити: pdf див. (12,4 МБ)
Опис: Шановний читачу, цей збірник є невід’ємним додатком до Серії з чотирнадцяти посібників видавництва «Прецедент» «Складання адвокатських іспитів». Серію розроблено викладачами Академії адвокатури України та Школи адвокатської підготовки.
Посібник підготовлено згідно з Програмою складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури, затвердженою Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури України Протокол від 01.10.1999 р. №6/2 (з останніми змінами від 02.02.2007).
Авторський колектив та редакція видавництва «Прецедент» висловлюють щире сподівання, що викладений матеріал допоможе ефективно скласти кваліфікаційні іспити та надалі стане у пригоді в повсякденній адвокатській праці.
Звертаємо увагу читача на те, що запропоновані матеріали мають дорадчий характер і можуть бути використані повністю чи частково з огляду на конкретну правову ситуацію та чинні нормативні акти, що її врегульовують. Варіанти відповідей на екзаменаційні питання сформульовані у відповідність до діючого законодавства України станом на момент виходу Серії посібників «Складання адвокатських іспитів» та цього збірника у світ.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.