Міністерство оборони України » Військовий стандарт 01.106.006. Інженерне забезпечення. Протидія саморобним вибуховим пристроям. Основні положення
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Військовий стандарт 01.106.006. Інженерне забезпечення. Протидія саморобним вибуховим пристроям. Основні положення

Посібник
Написано: 2020 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 21.08.2021
Твір змінено: 21.08.2021
Завантажити: pdf див. (699.3 КБ)
Опис: Розслідування інцидентів з саморобними вибуховим пристроями (далі – СВП) показує, що в більшості випадків військовослужбовці, виконуючи завдання в районі проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил (АТО/ООС), забувають про можливість застосування противником СВП. Незнання конструкції та принципу дії СВП, можливих варіантів їх встановлення, неуважність і необережність при патрулюванні та супроводженні колон – результат недостатньої підготовки особового складу до дій на території, де застосовуються СВП.

Необхідно зазначити, що кожний СВП – це особлива конструкція, але всі вони мають загальні принципи конструювання та виготовлення. Знання цих принципів забезпечить виконання завдань в районах застосування СВП без невиправданих втрат.

Цей військовий стандарт враховує вимоги союзної спільної публікації AJP-3.15. Edition C, Version 1. Allied joint doctrine for countering improvised explosive devices (C-IED) (Доктрина з протидії саморобним вибуховим пристроям).

Ступінь відповідності – модифікований (MOD).

Мова оригіналу – англійська, французька.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.