Міністерство оборони України » Альбом з силуетами, розпізнавальними знаками і основними тактико-технічними характеристиками літальних апаратів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Альбом з силуетами, розпізнавальними знаками і основними тактико-технічними характеристиками літальних апаратів

Посібник
Написано: 2018 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 02.03.2023
Твір змінено: 02.03.2023
Завантажити: pdf див. (13.9 МБ)
Опис: В альбомі розміщені основні тактико-технічні характеристики, силуети, фотографії та розпізнавальні знаки літаків, вертольотів, безпілотних літальних апаратів та крилатих ракет, які знаходяться на озброєнні збройних сил та інших військових формувань України та Російської федерації.
На початку альбому приведені розпізнавальні знаки військової авіації України, військово-повітряних сил країн-сусідів і провідних країн світу та логотипи авіакомпаній, що найбільш поширені в повітряному просторі України.
Для кожного літального апарату відведено дві сторінки.
На лівій сторінці розміщено найменування літального апарату, його призначення, країна-виробник та дані про модифікації та варіанти літального апарату (на основі яких створений); основні тактико-технічні характеристики; схема літального апарату в трьох проекціях (для деяких типів літальних апаратів схеми відсутні).
На правій сторінці розміщено фотографії літального апарату в різних положеннях. Фотографії приведені без дотримання визначених ракурсів та масштабів для кожного літального апарату, але розміщені в кількості, достатній для того, щоб скласти уяву про конструкцію літального апарату та дати можливість розпізнати літальний апарат в повітрі та на землі.
Альбом призначений для постів візуального (повітряного) спостереження, для частин та підрозділів військ ППО Сухопутних військ, зенітних ракетних та радіотехнічних військ Повітряних сил та інших родів військ Збройних Сил України та інших військових формувань.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.