Л.А. Маслов » Кулінарія
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Кулінарія

Посібник
Написано: 1956 року
Джерело: chtyvo.org.ua (djvu)
Розділ: Навчальна
Твір додано: 27.05.2014
Твір змінено: 27.05.2014
Завантажити: djvu (6.6 МБ)
Опис: Громадське харчування, широко організоване у нашій країні, дає можливість найдоцільніше запроваджувати в життя принципи раціонального харчування.
Завдяки розвитку громадського харчування з’явилась можливість організувати харчування в місцях праці, навчання, в яслах, дитячих садках і т. п.
Громадське харчування звільняє жінку для продуктивної праці на підприємствах і в установах. Тільки в СРСР є громадське харчування, яке задовольняє потреби населення в поживній і смачній їжі, приготовленій у повній відповідності до вимог науки про харчування.
У капіталістичних країнах немає організованого громадського харчування для широких мас населення. Окремі підприємства харчування, розташовані в робітничих районах, використовують фальсифіковані продукти і сурогати. Власники цих підприємств прагнуть лише до наживи і не турбуються про здоров’я споживача.
У нашій країні перед працівниками громадського харчування стоять важливі завдання. Вони повинні систематично поліпшувати якість приготування їжі, підвищувати культуру обслуговування споживача, розширювати асортимент страв, знижувати накладні витрати.
Школи кулінарного учнівства готують кухарів для підприємств громадського харчування. Основним предметом в школі є кулінарія.
Ця книга побудована на основі існуючої програми з кулінарії і є основним підручником в школі.
Книга повинна допомогти підготувати кваліфікованих кухарів, які оволоділи б радянським кулінарним мистецтвом і готували їжу високої якості.
Велику допомогу в роботі над книгою подали своїми порадами кулінари тт. А.В. Горшксв, Д.Н. Грачов, Ф.П. Никашнн та В.А. Салов.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.