Олексій Мандзяк » Православна Церква на Сокирянщині
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Православна Церква на Сокирянщині

Праця
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 24.04.2020
Твір змінено: 24.04.2020
Завантажити: pdf див. (71,4 МБ)
Опис: У книзі на основі численних історичних джерел розповідається про поширення християнства і, зокрема, Православної Церкви на території Сокирянського району Чернівецької області України. Автор розповідає про історичний шлях православ’я від перших століть проникнення на Сокирянщину до сьогодення, подає історію парафіяльних храмів і Галицького Свято-Миколаївського монастиря, а також наводить короткі біографічні дані про численних священно-і церковнослужителів, які служили в минулому й служать тепер при церквах Сокирянщини, про церковних старост і уродженців краю, які обрали шлях чернецтва.
Головна ціль цієї книги – поширення знань з історії і культури Сокирянщини серед широкого читацького загалу. По суті, «Православна Церква на Сокирянщині» є продовженням попередніх книг автора історико-краєзнавчого змісту, присвячених Сокирянщині: «Історія Сокирянщини в документах і матеріалах: Від перших згадок до 1812 року» (2015 р.), «Не загубились села у віках: Дослідження, знахідки, відкриття» (2014 р.) і «Сокирянська бистрина» (2011 р.).
Розрахована на широке коло читачів, буде цікава для істориків і краєзнавців, учителів, учнів і студентів, усіх, хто не байдужий до свого минулого, хто береже і любить рідний край.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.