Маріанна Малина » Via Combusta, або Випалений шлях
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Via Combusta, або Випалений шлях

Роман
Розділ: Химерна
Твір додано: 05.07.2012
Твір змінено: 05.07.2012
Завантажити: doc див. (990.5 КБ) doc.zip (235 КБ) fb2.zip (210.2 КБ)
Опис: Via Combusta, або Випалений шлях — молодіжний, містично-фантастичний роман української письменниці з Криму - Маріанни Малини. Виданий у видавництві «Країна мрій» в 2010 році. Дипломант конкурсу романів, кіносценаріїв і п'єс «Коронація слова - 2009». Дія роману розгортається до подій описаних у попередньому романі «Фіолетові діти».

Невідомі прямо на вулиці ловлять двох друзів: Шулю та Арсенія. Запхнувши в машину їх везуть до аеропорту, де вони намагаються втекти, але безрезультатно. Друзі опиняються у горах, за кордоном в таємничій школі, яка більше скидається на табір підготовки солдат ніж на дитячу школу. Тут Арсен дізнається, що він обраний і має великий потенціал. Його включають до класу так званої «еліти», а Шулю в інший клас нижчих за можливостями дітей.

Арсеній дізнається багато нового та розвиває поступово власні паранормальні здібності. У ньому чомусь зацікавлена адміністарація даного закладу і не тільки вона. Таємничі особи раз на раз навідуються в школу задля хлопця. Все це якось пов'язано з минулим хлопця, з його народженням та невідомими йому батьками.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.