Владіслав Мальцев » Преследования Украинской православной церкви в ходе конфликта на Украине, 2016-2018 гг. (рос.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Преследования Украинской православной церкви в ходе конфликта на Украине, 2016-2018 гг. (рос.)

Документ
Написано: 2019 року
Розділ: Релігія
Додав: Scaramuccia
Твір додано: 06.06.2019
Твір змінено: 06.06.2019
Завантажити: pdf див. (13.7 МБ)
Опис: Увага!!! Ця книга - інструмент московської релігійної пропаганди!


Група інформації за злочинами проти особистості спільно з Міжрегіональним громадським рухом "За демократию и права человека" представляє доповідь "Преследования Украинской православной церкви в ходе конфликта на Украине, 2016-2018 гг.", підготовленого групою дослідників під керівництвом Владислава Мальцева.
В ході цивільного протистоянні на Україні, що почався в 2014 році, канонічна Українська православна церква (УПЦ), що є найбільшою конфесією країни, пов'язувала себе з усім українським суспільством і послідовно займала миротворчу позицію. Багато в чому, ця позиція стала причиною гонінь, які нова українська влада обрушили на УПЦ.
У 2016-2018 роках Українська православна церква зіткнулася з організованим державним тиском, що ставив за мету, або поставити під свій повний контроль найбільшу релігійну організацію країни, або максимально послабити її вплив у суспільстві.
В результаті, стали звичними підпали і захоплення церковних будівель, нападу на священнослужителів і прихожан, кампанії дифамації в ЗМІ, знайшли нову якість державної підтримки.
Це видання продовжує дослідження «Жертва гражданской войни. Преследования Украинской православной церкви в ходе конфликта на Украине, 2014-2015 гг.», що вийшов у світ на початку 2016 року.
У книзі зібрана узагальнююча інформація про захоплення церковних будівель УПЦ, підпалах храмів, нападів на священиків, тиску на УПЦ з боку органів влади та кампанії дифамації в ЗМІ.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.