Олександр Лавер » Втрати населення країн пострадянського простору від воєн, етнічних конфліктів та терористичних атак упродовж 2001–2019 рр.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Втрати населення країн пострадянського простору від воєн, етнічних конфліктів та терористичних атак упродовж 2001–2019 рр.

Стаття
Розділ: Наукова
Твір додано: 27.08.2024
Твір змінено: 27.08.2024
Завантажити: pdf див. (356.9 КБ)
Опис: Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Історія. – Ужгород: Видавництво УжНУ «Говерла», 2020. – Вип. 1 (42).


У пропонованій публікації досліджується статистика втрат населення країн пострадянського простору в результаті воєн, етнічних конфліктів та терористичних атак упродовж 2017–2019 рр. З урахуванням втрат упродовж 1900–2016 рр., обчислених нами в попередніх роботах виводяться уточнені цифри втрат населення країн пострадянського простору в результаті воєн, етнічних конфліктів та терористичних атак за період 2001–2019 рр. Пропонована публікація включає в себе наступні підрозділи: втрати населення Російської Федерації, втрати населення Української держави, втрати населення держав Закавказзя та країн Середньої Азії, Казахстану та Білорусі під час воєн, етнічних конфліктів та терористичних атак за досліджуваний період часу. По кожному із вказаних підрозділів наводиться нова статистична інформація. Особлива увага приділяється вивченню людських втрат Української держави. Поряд з цим розглядається проблема біженців та внутрішньо-переміщених осіб у вказаних державах, як наслідок воєн і конфліктів які велися і ведуться на їхніх територіях. Наводяться також дані про число біженців з інших країн, які за тих чи інших обставин опинилися на територіях країн пострадянського простору. В першу чергу мова йде про біженців з Афганістану та Сирії. Відповідні цифрові дані наводяться також по Україні. В публікації особлива увага надається тому факту, що Російська Федерація, яка фактично перебуває у стані війни з Україною, в прямому смислі цього слова займається крадіжкою українських громадян, присвоюючи їм російське громадянство шляхом спрощеної процедури. Результати, одержані в пропонованій публікації можуть бути уточнені в результаті подальших досліджень.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.