Ігор Кулик » Комунізм = рашизм
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Комунізм = рашизм

Альбом
Написано: 2022 року
Джерело: uinp.gov.ua
Розділ: Історична
Твір додано: 25.07.2022
Твір змінено: 25.07.2022
Завантажити: pdf див. (11.6 МБ)
Опис: Мільйони українців стали жертвами повномасштабної війни, яку росія розпочала, а, точніше, продовжила проти України. Війна зачепила не лише українських військових, які стали в обороні країни, а й цивільне населення.

У 2022 році українці сповна усвідомили справжню сутність політики росії з примусового насадження «русского міра». Цю ідеологію можна назвати одним словом – «рашизм».

Рашизм – не унікальне явище сьогодення. Насправді рашизм почався з комунізму. Їхні мета і дії – однакові. Тоталітарні режими для вбивства свідомо обирають найкращих.

Як і у ХХ столітті, так і тепер, вже в столітті ХХІ, йде війна на суцільне фізичне знищення українців. Ми знову – у «розстрільних» списках, проходимо через фільтраційні табори, примусову депортацію, масові розстріли, зазнаємо катувань і мародерства. Обидва режими – комуністичний та рашистський – знищують все українське: людей, культуру, мову, історію. Російські ракети руйнують українські церкви, музеї, школи, лікарні. Росіяни-«рашисти» навіть знову крадуть зерно. Здавалося, такий злочин вже не мав би повторитись у ХХІ столітті.

У комунізму і рашизму – такі ж аргументи, такі ж методи «роботи». Сучасні спадкоємці дєдов-«чекістів» під тим самим «прапором» здійснюють такі ж злочини проти людяності. Вони горді за свою криваву історію. Навіть «могут повторіть». І повторюють – звірства, вбивства, викрадення. У їхніх словах звучить бравада.

Чому це повторилося знову через сотню років?

У школі за невиконане домашнє завдання ставлять низькі оцінки. А невивчені уроки на рівні держави загрожують повторенням людиноненависницьких експериментів у нових масштабах. З історії минулого своїх родин, історії України ми мусимо нарешті повторно вивчити тему «Комунізм в Україні у ХХ столітті». Ми зобов’язані правильно розставити осіб і героїв – «свій – чужий». І не боятися дізнатися про старе-нове чи когось «образити». Ми повинні уважно дослідити архівні документи. І що важливо – проговорити їх на належному рівні.

Фотодокументальна виставка «КОМУНІЗМ = РАШИЗМ» на конкретних історіях людей демонструє, що криваві методи росії не змінилися. Підтвердження цьому – долі тринадцятьох жінок і чоловіків з ХХ та ХХІ століть. Більшість з них знищили лише за те, що вони були українцями, працювали на батьківській землі, розмовляли рідною мовою. Усі вони, на переконання росіян, не мали права на існування.

Комунізм, не засуджений після розпаду Радянського Союзу, призвів до його повторення у сучасній Росії – до нинішнього рашизму. Призвів до війни, очевидцями якої ми є. Нині Україні випав історичний шанс належно розібратися зі своїм минулим.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.