Роман Куйбіда » Вимоги статті 6 Конвенції про захист прав людини та основних свобод до процедури здійснення судочинства
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вимоги статті 6 Конвенції про захист прав людини та основних свобод до процедури здійснення судочинства

Праця
Написано: 2005 року
Джерело: legalclinics.org.ua (pdf)
Розділ: Наукова
Твір додано: 13.12.2011
Твір змінено: 13.12.2011
Завантажити: pdf див. (485.6 КБ)
Опис: Ця книга присвячена вимогам статті 6 Конвенції про захист прав людини та основних свобод, що гарантують право осіб на справедливий судовий розгляд. Досліджуються правові позиції Європейського Суду з прав людини щодо тлумачення статті 6 Конвенції, відповідність українського законодавства і правозастосовчої практики положенням Конвенції та відповідним тлумаченням Європейського Суду. Стандарти, що містяться у положеннях статті 6 Конвенції, розглянуті у розрізі загальних вимог щодо усіх видів судочинства, окремих вимог до цивільного, адміністративного, господарсь кого судочинства та окремих вимог до кримінального судочинства. Сформульовано рекомендації щодо усунення невідповідностей вимогам Конвенції, які існують у законодавстві України та національній практиці.
Видання може стати корисним для суддів, адвокатів, студентів, аспірантів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться європейськими стандартами захисту прав осіб.

Банчук О.А., Куйбіда Р.О. Вимоги статті 6 Конвенції про захист прав людини та основних свобод до процедури здійснення судочинства. – К.: «ІКЦ «Леста»»,
2005. — 116 с.
ISBN 966-8312-22-8
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.