Ірина Кресіна » Національні процеси в Україні: історія і сучасність. Документи і матеріали. Довідник. Частина 2
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Національні процеси в Україні: історія і сучасність. Документи і матеріали. Довідник. Частина 2

Документ
Написано: 1997 року
Джерело: Scaramuccia+balik2
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 05.07.2016
Твір змінено: 05.07.2016
Завантажити: djvu (11.1 МБ) pdf див. (74.5 МБ)
Опис: Національні процеси в Україні: історія і сучасність. Документи і матеріали. Довідник. У 2 ч. / Упоряд.: І. О. Кресіна, В. Ф. Панібудьласка; За ред. В. Ф. Панібудьласки.— К.: Вища шк., 1997 — Ч. 2,— 704 с.

ISBN 5-11-004511-9(Ч. 2)
ISBN 5-11-004510-0

Ви прагнете пізнати й осмислити етнонаціональні процеси, що відбувалися в Україні упродовж всієї багатостраждальної історії? Хочете знати правду про те, хто і як творив її долю, що було насправді і що ретельно приховувалося в різні історичні періоди за лаштунками таємності і секретності?
Найповніше і найпереконливіше про це розкажуть вам документи, віднайдені і систематизовані упорядниками пропонованої праці, виданої у двох частинах. Сюди увійшли документи, фрагменти літописів, наукових досліджень, історичних розвідок, статистичні дані, що засвідчують складні, суперечливі тенденції у становленні й розвитку української нації.
Для науковців, політичних діячів, викладачів і студентів, усіх, хто цікавиться минулим і сьогоденням українського народу.
Текст видання підготовлено на кафедрі політичних наук Київського державного технічного університету будівництва і архітектури та Інститутом українознавства Київського університету імені Тараса Шевченка.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.