Олександр Красовицький » Хроніка війни. 2014–2020. Том 2: Від першого до другого «Мінська»
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Хроніка війни. 2014–2020. Том 2: Від першого до другого «Мінська»

Спогади
Написано: 2020 року
Розділ: Історична
Твір додано: 30.08.2021
Твір змінено: 07.09.2021
Завантажити: fb2.zip (2.7 МБ)
Опис: «Хроніка війни» – це документальне дослідження, літопис-хроніка подій 2014–2020 років в Україні, від завершального етапу Майдану до наших днів. Метою написання книги було прагнення переосмислити новітню історію, нагадати хронологію подій, що призвели до анексії Криму Російською Федерацією і початку гібридної збройної військової агресії РФ на Донбасі. Упорядники переглянули і хронологічно впорядкували тисячі публікацій щоденних новин і повідомлень з офіційних джерел.

Сухі інформаційні рядки зведень проілюстровані свідченнями безпосередніх учасників подій, процитованих з книг-хронік, що вийшли раніше у видавництві «Фоліо». Долучені спогади про загиблих українських вояків, що захищали нашу землю в перші дні, тижні, місяці й роки російсько-української війни, про новітніх героїв, хто заплатив найдорожчу ціну за спокій і добробут українців.

Ця книга – нагадування світовому суспільству про те, що російсько-українська війна триває, і не можна забувати про тих, хто зі зброєю в руках фактично захищає благополуччя Європи.

Другий том «Від першого до другого “Мінська”» тритомника «Хроніка війни. 2014–2020» висвітлює події з вересня 2014 року до 20 лютого 2015 року.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.