Ірина Краснодемська » Україна ХХ ст.: суспільно-політичні моделі національної держави (державницька ідеологія та програмні засади провідних українських політичних партій і громадсько-політичних об'єднань)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Україна ХХ ст.: суспільно-політичні моделі національної держави (державницька ідеологія та програмні засади провідних українських політичних партій і громадсько-політичних об'єднань)

Праця
Написано: 2018 року
Розділ: Історична
Твір додано: 24.01.2019
Твір змінено: 01.02.2019
Завантажити: pdf див. (4.3 МБ)
Опис: Україна ХХ ст.: суспільно-політичні моделі національної держави (державницька ідеологія та програмні засади провідних українських політичних партій і громадсько-політичних об’єднань) / П. П. Гай-Нижник (керівник проекту, упоряд. і наук. ред.); авт. кол.: П. П. Гай-Нижник, С. І. Губський, А. В. Іванець, І. Й. Краснодемська, Д. В. Толочко, Т. М. Швидченко, Т. М. Шевченко. – К., 2018. – 705 c.

Автори наукової монографії «Україна ХХ ст.: суспільно-політичні моделі національної держави (державницька ідеологія та програмні засади провідних українських партій і громадсько-політичних об’єднань)» пропонують увазі читача аналіз ідеологічних концепцій та програмних засад національних політичних партій та об’єднань загальноукраїнської ваги та значення у спектрі їхнього бачення суспільно-політичного ладу та моделі Української державності. Хронологічно було охоплено ХХ ст. в контексті висвітлення позицій щодо бачення форми і змісту Української держави найвпливовішими політичними силами різного ідеологічного спрямування (окрім прокомуністих і більшовицької партії) в різні періоди політичної історії України ХХ ст. Йдеться, зокрема, про періоди від початку Української революції й національного державотворення 1917–1921 рр., діяльності українських національних партій в часи польської окупації (за Речі Посполитої), за державності Карпатської України, в еміґрації та в УРСР за дисидетського руху до часу перебудови й розпаду Радянського Союзу і відновлення Україною державної незалежності 1991 року.
Пропонується увазі державних органів влади, істориків, політологів, викладачів вищих навчальних закладів, студентів й усіх, хто цікавиться новітньою історією України і є небайдужим до долі соборної і самостійної Української держави.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.