Віра Козіна » Європейський суд з прав людини, Європейська конвенція з прав людини та індивідуальні заяви: перше знайомство
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Європейський суд з прав людини, Європейська конвенція з прав людини та індивідуальні заяви: перше знайомство

Посібник
Написано: 2016 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 31.08.2016
Твір змінено: 31.08.2016
Завантажити: pdf див. (2.3 МБ)
Опис: Цей навчально-методичний посібник є своєрідним вступом до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також практики Європейського суду з прав людини.
Посібник, який є третім виданням, зміненим та доповненим, складається з трьох розділів. Перший розділ викладено у формі найбільш поширених запитань, які можуть виникнути у зв’язку з поданням індивідуальної заяви до Суду, та відповідей на них. Другий розділ містить основні нормативні акти, що стосуються захисту прав та свобод людини або юридичної особи в Європейському суді з прав людини, зокрема Регламент Європейського суду з прав людини (у редакції станом на 1 січня 2016 року). У третьому розділі наведено роз’яснення щодо заповнення формуляра заяви до Суду, а також приклад вже заповненого формуляра такої заяви.
Це видання буде корисним юристам, адвокатам, суддям, державним службовцям, викладачам та всім, кому цікаві та небайдужі права людини і можливість їх ефективного захисту на міжнародному рівні.

Караман І.В. Європейський суд з прав людини, Європейська конвенція з прав людини та індивідуальні заяви: перше знайомство / І.В. Караман, В.В. Козіна. — 3-тє вид., змін. та допов. — Х.: Фактор, 2016. — 240 с.
ISBN 978-966-180-695-4
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.