Володимир Ковтун » Планета наукових звершень академіка Ореста Фурдичка. Нарис про здобутки вченого
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Планета наукових звершень академіка Ореста Фурдичка. Нарис про здобутки вченого

Праця
Написано: 2017 року
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 16.05.2020
Твір змінено: 16.05.2020
Завантажити: pdf див. (47.2 МБ)
Опис: Ця книга — про видатного вченого в галузі екології і природокористування, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Ореста Івановича Фурдичка.
Книга про вічні людські цінності, які впродовж усього свідомого життєвого шляху сповідує академік: синівська любов до отчого дому, до рідного краю, до України, висока духовність, наполеглива і натхненна праця, самовіддане служіння народу і державі.
Книга — про людину, котра спромоглася віднайти життєву точку опори і прокласти дорогу власній долі від звичайного сільського хлопця з Бойківщини до знаної в суспільстві людини, і не лише на теренах України.
Книга — про громадсько-політичного діяча, мецената, патріота, українця, людину з непересічними організаторськими здібностями, енциклопедичними знаннями, широким кругозором, багатогранністю творчих здібностей, глобальним світобаченням і світосприйняттям, за що її сучасники заслужено іменують Постаттю.
Книга містить низку світлин, спогадів, документів і матеріалів, що публікуються уперше. Вона розрахована на широке коло читачів, переважно тих, які прагнуть йти життєвим шляхом достойно, і взірцем для них у цьому слугує академік Орест Іванович Фурдичко.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.