Світлана Коваленко » Система організації впровадження наукових розробок у сільське господарство України (друга половина ХІХ – 50-ті роки ХХ століття)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Система організації впровадження наукових розробок у сільське господарство України (друга половина ХІХ – 50-ті роки ХХ століття)

Праця
Написано: 2019 року
Розділ: Історична
Твір додано: 22.01.2021
Твір змінено: 22.01.2021
Завантажити: pdf див. (11.3 МБ)
Опис: Коваленко С. Д.
Система організації впровадження наукових розробок у сільське господарство України (друга половина ХІХ – 50-ті роки ХХ століття) : монографія; наук. ред. д-р с.-г. наук, проф., академік НААН В. А. Вергунов. Київ, 2019. 464 с.

ISBN 978-966-949-673-7

У монографії висвітлено результати першого в українській історіографії комплексного дослідження щодо формування та діяльності системи організації впровадження наукових розробок у сільське господарство України (друга половина ХІХ – 50-ті роки ХХ століття).
З урахуванням розширення історичних знань, появи нових документів та наукових поглядів представлено процес становлення й розвитку аграрного колективного дослідництва в означений період. На тлі змін соціально-політичних та економічних чинників у забезпеченні ведення сільського господарства України розкрито управління сільськогосподарською дослідною справою як організацією через координуючі органи. Досліджено відповідні форми діяльності в умовах як приватної власності на землю, так і за колективного ведення господарства в системі планової економіки, з’ясовано внесок відомих особистостей у теорію, методологію та практику колгоспної дослідної справи як феномену радянської доби. Розглянуто наукові погляди на обробіток ґрунту в землеробстві України.
Розрахована на науковців, істориків природознавства, освітян, аспірантів, викладачів і студентів вузів аграрно-технічного профілю І–ІV рівнів акредитації та усіх, хто цікавиться історією вітчизняної аграрної науки.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.