Леся Коцур » Національні меншини України в етнополітичних процесах наприкінці 1980-х – у 1990-х рр.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Національні меншини України в етнополітичних процесах наприкінці 1980-х – у 1990-х рр.

Праця
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 12.11.2016
Твір змінено: 12.11.2016
Завантажити: pdf див. (1.8 МБ)
Опис: Дисертаційна робота присвячена дослідженню процесів інтеграції національних меншин України в українську політичну націю, оцінці ефективності української етнополітики досліджуваного періоду та виробленні практичних рекомендацій владним органам у сфері етнополітичного менеджменту. Проаналізовано сучасний стан і ступінь вивченості проблеми в історіографії; розглянуто та класифіковано основні групи джерел; висвітлено закономірності і специфіку діяльності національних меншин України у громадсько-політичному, нормативно-правовому полі наприкінці 1980-х – у 1990-х рр. Досліджено вплив суспільно-політичного та економічного життя України наприкінці 1980-х – у 1990-х роках на політизацію національних меншин. Визначено ступінь зовнішньополітичних впливів на формування пріоритетів української етнополітики. Виявлено специфіку реформування державних органів, орієнтованих на втілення в життя рішень у сфері етнополіитки.

Визначено головні напрямки співпраці організацій національних меншин різних регіонів України із владними структурами. Розроблено практичні рекомендації для владних органів з метою вдосконалення етнополітичного менеджменту та протидії сепаратизму на території України

Ключові слова: національні меншини, етнополітика, державні органи влади, процеси інтеграції, етнонаціональна політика, поліетнічність.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.