Анатолій Конверський » Основи методології та організації наукових досліджень
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Основи методології та організації наукових досліджень

Посібник
Написано: 2010 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 10.12.2013
Твір змінено: 10.12.2013
Завантажити: pdf див. (1.9 МБ)
Опис: У навчальному посібнику висвітлені теоретичні засади методології науково-дослідної діяльності, а також надані конкретні рекомендації щодо виконання окремих видів наукових, навчально дослідних, дисертаційних та інших робіт. Розглянуто роль науки і наукових досліджень у сучасному світі, питання технології виконання наукового дослідження студентами і молодими науковцями, докладно охарактеризовано окремі види кваліфікаційних робіт студентів і курсантів (курсові, бакалаврські, магістерські дипломні роботи), а також вимоги й основні правила їх написання та захисту.
Окремі розділи присвячені науково-дослідній роботі студентів, її структурі, змісту і формам, підготовці наукових і науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру. Методика написання, оформлення й захисту кандидатської та докторської дисертації розкрита в останньому розділі.
Для студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнтів, докторантів вищих навчальних закладів та всіх, хто цікавиться основами методології наукових досліджень.

Основи методології та організації наукових досліджень: Навч. посіб. для студентів, курсантів, аспірантів і ад’юнтів / за ред. А. Є. Конверського. — К.: Центр учбової літератури, 2010. — 352 с.
ISBN 978-611-01-0082-3
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
03.05.2022 • Perfectionist
по батькові Ольги Руденко – Валентинівна (на відміну від решти Ольг Руденко), нар. 24.02.1967 р. Кандидат філософських наук, доцент.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.