Микола Кіпоренко » Звід пам'яток історії та культури України. Київ: Книга 1, частина 1: А–Л
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Звід пам'яток історії та культури України. Київ: Книга 1, частина 1: А–Л

Енциклопедія
Розділ: Наукова
Твір додано: 28.01.2019
Твір змінено: 28.01.2019
Завантажити: pdf див. (77 МБ)
Опис: Звід пам’яток історії та культури України – перше в Україні енциклопедичне науково-довідкове видання про всі відомі на її території нерухомі пам’ятки археології, історії, архітектури та містобудування, монументального мистецтва. Звід включатиме 28 томів відповідно до адміністративно-територіального поділу країни (24 області, Автономна Республіка Крим, міста Київ і Севастополь), окремий том присвячено пам’яткам української культури за рубежем.

Відкриває Звід перша книга (частина перша) тому «Київ», який складається з двох книг (перша книга у двох частинах). Вона містить вступи до Зводу і тому «Київ» та статті-довідки про пам’ятки. Крізь призму досить різнобічної пам’яткознавчої інформації, значна частина якої вперше вводиться до широкого наукового і суспільного обігу, зроблено спробу розглянути основні аспекти життя міста з найдавніших часів до сьогодення. Культурна спадщина Києва немовби сконцентрувала в собі найважливіші події соціально-економічного, громадсько-політичного, культурного життя України впродовж багатьох століть, справляючи одночасно вирішальний вплив на розвиток національної культури, її утвердження у світі.

Книгу супроводжує науково-довідковий апарат (джерела та бібліографія, покажчики – іменний і статей, термінологічний і топонімічний словники), ілюстрований матеріал (1366 фотографій, карт, схем, планів).
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.