Наталія Юріївна Холден » Англійська мова: Універсальний посібник з англійської мови: Фонетика. Граматика. Лексика. Тематичні тексти. Вправи. Тести. Ключі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Англійська мова: Універсальний посібник з англійської мови: Фонетика. Граматика. Лексика. Тематичні тексти. Вправи. Тести. Ключі

Посібник
Написано: 2003 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 03.04.2019
Твір змінено: 20.04.2019
Завантажити: djvu (75.6 МБ)
Опис: Медведєва Л, Холден Н.

Англійська мова: Універсальний посібник з англійської мови. — Фонетика. Граматика. Лексика. Тематичні тексти. Вправи. Тести. Ключі.— К.: Дніпро, 2003.— 352 с.

ISBN 966-578-052-2

Універсальний посібник з англійської мови призначений для широкого кола осіб, які вивчають або викладають англійську мову,— вчителів та учнів старших класів шкіл, гімназій, ліцеїв і коледжів, студентів молодших курсів вищих навчальних закладів, слухачів курсів іноземних мов, усіх тих, хто вивчає англійську мову самостійно. Окремо слід відзначити особливу корисність цього посібника для тих, хто вступає до вищих навчальних закладів, оскільки в ньому ретельно враховано вимоги до вступних іспитів з англійської мови у провідних університетах та інститутах України.
Посібник складається з розділів, які у стислій формі, але досить повно і системно охоплюють основні аспекти англійської мови, необхідні для практичного оволодіння нею, а саме — найсуттєвіші особливості її фонетичної будови та вживання лексики, правила морфології і синтаксису, які закріплюються через традиційні, перевірені часом вправи, інформативні тематичні тексти та сучасні оригінальні тести з широким використанням перекладу англійського матеріалу українською мовою. Вміщені в посібнику ключі до вправ і тестів роблять самостійне вивчення англійської мови та самотестування особливо ефективними.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.