Річард Харвуд » Голокости. Факти проти міфів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Голокости. Факти проти міфів

Праця
Написано: 1974 року
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 08.12.2007
Твір змінено: 19.10.2009
Завантажити: fb2.zip (157.7 КБ) txt див. (486.1 КБ) txt.zip (134.2 КБ)
Опис: У багатьох відношеннях пропонована українському читачеві робота Р.Харвуда, як і Додатки до неї, є вельми цікавими і повчальними.
Ми часто чуємо, що комуністична ідеологія має бути засуджена на "другому Нюрнбергському процесі". Немає сумніву, що ідеологію та людиноненависницьку практику комунізму треба засудити, а компартію заборонити, але Р.Харвуд фактами доводить, що "Нюрнбергський процес" був всього лише грандіозною фальшивкою, створеним жидами спектаклем, і другої фальшивки нам робити не варто. Суд має бути справжнім, а не сфальсифікованим. Читаючи про цей процес, у голову мимоволі приходять організовані НКВД "суди" 30-х років в жидо-більшовицькій Московській імперії: фальшиві свідки, "визнання" під середньовічними тортурами, повне ігнорування очевидних фактів тощо. Інколи навіть забуваєш, що дія відбувається в середині 40-х років у Німеччині, а не в середині 30-х років у Московії. А втім, якщо подумати, то воно й не дивно: там і там жертвами були "гої", а "свідками", "слідчими", "суддями" та катами — жиди, бо "Нюрнбергський процес" був міжнародним лише за назвою. ...


Оригінальна назва книги - «Did Six Million Really Die?»
 
Відгуки читачів:
 
05.12.2018 • andriy.makukha
УВАГА: АНТИСЕМІТИЗМ! Цитата: "А що таке тоді голодомори українців 1921-23, 1932-33, 1946-47 років, безспірно організовані жидами?"
13.06.2011 • Михайло Сапін
Відповідь Нінону, майже рецензія на книгу "Голокости. Факти проти міфів".

Масове виселення євреїв і ув’язнення їх у концентраційні табори і гетто було спільним планом нацистів і сіоністів. Сіоністи потребували іммігрантів для своїх задумів створення Ізраїлю, а німці хотіли виселення євреїв з Німеччини. Голокост сплатили сіоністи, щоб створити Ізраїль.
Щоб приховати свої злочинні плани від людства, світове жидівство для спотворення історичних фактів створює пропагандистські міфи. Серед таких міфів основним є міф про «голокост євреїв у Другу світову війну». Чиниться спроба представити справу так, що головною жертвою війни були не слов'яни, а євреї. За підрахунками істориків, в роки війни навіть за найбільш завищеними оцінками загинуло не більше 600.000 євреїв, це набагато менше за інші народи, наприклад українців загинуло близько 10 мільйонів. Втім, пропагандисти голокосту збільшили цю цифру в 10 разів, блюзнірські заявивши про шість мільйонів загиблих євреїв. Єдині, для кого немає нічого святого і хто здатний заробляти капітал навіть на брехні і трагедії, виявилися жиди. Жодна нація, що постраждала в результаті війни, не претендує на окреме згадування про себе в історії, втім, жиди примудрилися звернути загибель своїх людей у війні в свою перемогу. Каддафі колись сказав "В 1945-му жиди захопили Берлін".
Тепер всім зрозуміло, що голокост - це неймовірно брудне, криваве і цинічне інсценування з бюджетом в мільйони і з прибутком в мільярди доларів. Його постановники: фінансова іудейська мафія зі штаб квартирою в США.
Міф про Голокост створений також для того, щоб тримати гоїв на ланцюгу. По суті, брехня Голокосту є ворожою для українців. В нас існує безліч питань, на які «ті хто дивом пережив голокост» не бажають давати відповіді. Більш того, якщо ви сам намагаєтесь знайти відповіді на такі питання, зараз же потрапляє в розряд антисемітів. Але це не знімає самі питання, а породжує ще більше. А коли за питання починають садити в тюрми, як це сьогодні роблять в Європі, зокрема в Німеччині та Австрії, то навіть людині недосвідченій стає зрозуміло, що тут справа нечиста.
Зрозуміло, що за цю брехню жиди будуть триматися до останнього, адже на цій брехні багато в чому тримається антилюдська расистська політика Ізраїлю. Але міф про голокост не дає Ізраїлю права поводитися зі своїми сусідами так, як не може себе повести в аналогічній ситуації жодна країна світу. І є в мене відчуття, що ця поведінка і зухвала брехня закінчиться ще більшою трагедією…
07.06.2011 • Haereticus
Антисионізм, Озиосе, це — совкова пропаґанда. Ну й хіба що деяких фріків на Заході. Може досить совкових штампів, адже 20 років уже як вільні? Може замість наїжджати на сионізм варто б подумати, що взяти корисного з нього? Як вижити в ворожому середовищі? Нам ще пощастило, а вони були поставлені долею в більш екстремальні умови — і вижили, зберігши свою національну ідентичність. Як відродити свою мову? Нам знову ж таки пощастило, наша мова ще жива, хоч і вбити її теж намагалися, а вони відродили свою прадавню мову з мертвої, та так, що й нас завидки беруть. Чи проголошують українці в діаспорі на Сході й на Заході на Великдень тост зі словами «Через рік — у Києві»? А вони — проголошують про свій Єрусалим! У нас чорноземів майже половина світових запасів і багато з цих земель — занедбані, бо розбестив людей совок, а вони — в пустелі створили зі своєї землі, як співає відомий німецький гурт — еine Rose im Sand (троянду в піску). Де українська алія? Чи багато українців повернулося на землю предків? Де міністерство абсорбції? Де наші аналоги їхнього Сохнуту по всьому світі, які б навчали української мови усіх, хто хоче повернутися в Україну? Може варто й нам самим подумати про свій говерлізм? Га?
Сьогодні, Озиосе, Вас переконали, що Голокосту не було. І Ви повірили. Завтра Мухін сатаваріщі вас переконають, що й Голодомору не було (а його пасквіль «Кликуши Голодомора» вже вийшов друком, може хтось із прокремлівських лакиз уже й перекладає десь його українською). І Ви — теж повірите. Бо сказавши А, кажуть і Бе. От тільки куди поділися у ті страшні роки Голодомору четверо братів мого батька, один з яких був і його близнюк, якщо вірити нелюдській пропаґанді й усім тим, хто каже «бе»?
05.06.2011 • ozyos
"Нє чітал, но асуждаю..." Було вже, і в 30-х, і у 60-х та 70-х. І не плутайте з антисемітизмом антисіонізму. Чи, вірніше, не навішуйте жовтих ярликів "антисемітизму" на дослідження, які мають на меті викрити антилюдські та антигуманні вигадки сіоністів, їх злочинні теорію і практику.
22.12.2010 • ninon
Цю книгу я не читала докладно, а лише уважно переглянула. Цього досить для того, аби впевнитись, що вона, як і друга книга даного автора, представлена на сайті, є антисемітською, тобто антилюдською і антигуманною. Читати її не рекомендую, аби не пережити, подібно мені, відчуття сорому за представників людської породи, здатних видобувати з себе подібні тексти.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.