Джеймс Олівер Кервуд » Грізлі. Казан
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Грізлі. Казан

Повість
Написано: 1962 року
Розділ: Художня
Твір додано: 06.11.2016
Твір змінено: 15.12.2022
Завантажити: djvu (3 МБ)
Опис: Відомий канадський письменник початку XX століття Джеймс Кервуд справедливо вважається най- видатнішим співцем північної природи. У своїх творах він захоплююче розповідає про величну красу її, про тварин, які населяють суворий північний край, про мужніх, чесних і благородних людей, що палко люблять цей край.
Такими є і повісті «Грізлі» та «Казан» — хвилюючі розповіді про людей і тварин канадської півночі, про їхні пригоди, які часто закінчуються трагічно і для людей, і для тварин.
Протиставляючи красу і незайманість природи брудному і жорстокому капіталістичному світові, письменник персоніфікує тварин і надає їм таких рис, які він хотів би бачити в сучасних йому людях. Разом з тим автор нещадно засуджує жадність, підступність і жорстокість типових представників капіталістичного світу, які заради наживи не спиняються ні перед яким злочином.
Любов до природи, глибоке знання життя тваринного світу, розуміння людської психології, тонка спостережливість і висока майстерність художника — ось те, завдяки чому творами Д. Кервуда й сьогодні зачитується молодь багатьох країн світу.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.