Раймунд Фрідріх Кайндль » Geschichte von Czernowitz von den ältesten Zeiten bis zur Gegenwart / Історія Чернівців від найдавніших часів до сьогодення (нім./укр.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Geschichte von Czernowitz von den ältesten Zeiten bis zur Gegenwart / Історія Чернівців від найдавніших часів до сьогодення (нім./укр.)

Праця
Написано: 1908 року
Розділ: Історична
Твір додано: 16.06.2021
Твір змінено: 16.06.2021
Завантажити: pdf див. (29.8 МБ)
Опис: Kaindl R. F. = Кайндль Р.Ф.
Geschichte von Czernowitz von den ältesten Zeiten bis zur Gegenwart = Історія Чернівців від найдавніших часів до сьогодення / Переклад з нім. В.Ю.Іванюка; післямова О.М. Масана. — Чернівці: Зелена Буковина, 2005. — 300 с. — (Історична бібліотека «Зеленої Буковини»).

З нагоди підготовки до відзначення 600-річчя першої писемної згадки про місто над Прутом читачам пропонується оригінальний німецький текст і повний науковий переклад українською мовою книги Р.Ф. Кайндля “Історія Чернівців”, яка побачила світ 1908 року на честь 500-річного ювілею міста і 60-х роковин правління імператора Франца Йосифа І.
Автор створив справжню енциклопедію старих Чернівців, подав численні ілюстрації, в тому числі рідкісні гравюри з видами міста, рисунки і світлини будівель, частина яких не збереглася, портрети перших бургомістрів, репродукції унікальних документів тощо.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.