Людмила Іванова » Україна між Сходом і Заходом: до проблеми становлення національної ідеї в українській суспільно-політичній думці в контексті східноєвропейського розвитку. (І половина XIX ст.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Україна між Сходом і Заходом: до проблеми становлення національної ідеї в українській суспільно-політичній думці в контексті східноєвропейського розвитку. (І половина XIX ст.)

Праця
Написано: 2007 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 08.03.2015
Твір змінено: 08.03.2015
Завантажити: djvu (1.5 МБ)
Опис: Іванова Л.Г.
Україна між Сходом і Заходом: до проблеми становлення національної ідеї в українській суспільно-політичній думці в контексті східноєвропейського розвитку. (І половина XIX ст.). Матеріали до спецкурсу - К.: НПУ ім. М.П, Драгоманова, 2007. - 192 с.

Книга призначена для студентів вищих навчальних закладів. У ній із сучасних позицій на значному колі наукової літератури розглядається проблема, пов’язана із становленням в українській суспільно-політичної думці кінця XVIII- І половини XIX ст, української національної ідеї; вплив на неї процесів, що відбувалися в східноєвропейському регіоні, зокрема, в Російській імперії та в Польщі.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.