Олександр Андрійович Гриценко » Пам'ять місцевого виробництва. Трансформація символічного простору та історичної пам'яті в малих містах України
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Пам'ять місцевого виробництва. Трансформація символічного простору та історичної пам'яті в малих містах України

Праця
Написано: 2014 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 24.04.2017
Твір змінено: 03.09.2018
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Гриценко Олександр
Пам’ять місцевого виробництва. Трансформація символічного простору та історичної пам’яті в малих містах України / Олександр Гриценко. — К.: К.І.С., 2014. — 352 с.
ISBN 978-617-684-078-7

Міждисциплінарне дослідження процесів пострадянської трансформації символічного простору малих міст України містить, зокрема, аналіз міського простору, історико-культурних пам’яток, меморіальних монументів, топоніміки тощо, з метою з’ясування впливу змін, що відбуваються^ міському просторі, на колективну пам’ять, культурну й національну ідентичність городян.
У праці запропоновано методологічні засади вивчення символічного простору міст та колективної пам’яті й ідентичностей місцевих спільнот на основі методів семіологічного аналізу міського простору та колективної пам’яті, теорій національної та культурної ідентичностей. Проблематику розкрито на прикладі двох малих міст Центральної України — Звени- городки і Ватутіного. Детально розглянуто практику формування міського простору, основні риси пострадянської трансформації міського простору та «культури пам’яті», формування локальних історичних наративів, локальної культури пам’яті та місцевих ідентичностей.
Видання розраховане на культурологів, краєзнавців, урбаністів, а також працівників установ, що опікуються розвитком культури та політикою пам’яті.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.