Микола Гринь » Козацьке: матеріали до історії рідного села над Супій-рікою і його найближчої округи
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Козацьке: матеріали до історії рідного села над Супій-рікою і його найближчої округи

Праця
Написано: 2014 року
Джерело: chtyvo.org.ua (pdf)
Розділ: Історична
Твір додано: 12.11.2015
Твір змінено: 12.11.2015
Завантажити: pdf див. (9,4 МБ)
Опис: Книга, яку ви тримаєте в руках, розповідає про минуле і сучасне села Козацьке Бобровицького району на Чернігівщині та його найближчої округи, з якою тісно пов’язана історія рідного села. Автор книги - справжній патріот свого села, ентузіаст вивчення його історії. Він прагнув показати своє рідне село з часу його ймовірного заснування і до сьогоднішніх днів. Для цього зібрав, опрацював і узагальнив величезний фактичний мате­ріал в архівах, опубліковані історичні джерела, усну історію, образно кажучи, казки односельців, що передаються з покоління в покоління, провів значну дослідницьку роботу. Це перше дослідження про Козацьке, яке може стати основою для подальшого і глибшого вивчення історії рідної землі. Водночас книга є даниною пам’яті історичному минулому села, тим стражданням і жертвам, яких зазнали його мешканці за всю понад п’ятсотлітню історію існування малої батьківщини автора.
Книга стане в нагоді вчителям, учням, науковцям, історикам, всім, хто цікавиться краєзнавством та історією рідного краю. Видання розраховане також на тих читачів, у кого небайдуже серце до батьківської землі, хто залюблений у своє село та його людей.

Микола Гирнь. КОЗАЦЬКЕ: Матеріали до історії рідного села над Супій-рікою і його найближчої округи. - Ніжин : ТОВ «Видавництво «Аспект-Поліграф», 2014. - 552 с.
ISBN 978-966-340-560-5
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.