Мирослава Горностаєва » Син Сонця
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Син Сонця

Роман
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Автором.
Розділ: Історична
Твір додано: 19.06.2010
Твір змінено: 19.06.2010
Завантажити: doc див. (13.8 МБ) doc.zip (11.9 МБ) fb2.zip (13.8 МБ)
Опис: Роман «Син Сонця» оповідає про ті прадавні часи, коли арії володіли Індією. Сюжет його взято з давньоіндійського епосу «Магабгарата».Названий син сути - візничого Радгея, знайдений прийомними батьками на березі Ганги, понад усе прагне стати кшатрієм-воїном. За своє вояцьке вміння, виняткову чесність і шалену відвагу він вдостоюється покровительства принца Гастінапуру Дурьйодгани, котрий не тільки визнає знайду воїном, але і надає йому князівський титул. Та настав час, коли володар Гастінапуру мусить виступити на захист своїх володінь від ображених ним кровних родичів. Князь Карна Вайкартана (так бо нині звуть молодого воїна Радгею) присягнув принцу у вічній вірності, і дотримує слова, хоча йому доводиться битися проти власних братів по матері, один з яких є славетним воїном Арджуною. Та найстрашнішим ворогом Карни, сина арійського Бога Сонця, є все ж таки не Арджуна, а Крішна, втілене темношкіре Божество дравідійської Індії...
 
Відгуки читачів:
 
24.07.2018 • Shakuni
Цікавий погляд. Єдине "але" - прикро, що це "рімейк" іншого а не самобутній текст. Навіщо використовувати франшизу Магабгарати? Таке враження, що Магабгарата - це рясно приправлена вегетаріанська страва. А Син Сонця - куліш. Тут є і смалець, і м'ясо, і часник із цибулею. Це все настільки українське, рідне, прадавнє наскільки важке для шлунку і шкідливе для розуму. Адже Магабгарата чистить розум-шлунок від двоїстості. А Син Сонця прививає смак до неї.
Іншими словами: коли ти в Саттва-гуні, не їси м'яса, не вживаєш наркотиків, маєш відмінну реакцію, фізичну силу, ясний розум - і тобі потрапить до рук "Книга о вкусной и здоровой пище", написана в дусі Раджас і Тамас гун, то що тобі робити з цією книгою? Харчуватись по ній - гидко, а подарувати комусь - підло. Тому дякую авторку за старання, за натхнення, за пошуки, які одного разу приведуть її до кінця, а наразі - просто учнівська варіація на тему відомого маестро.
Нащо арії покинули наші землі? Чи не тому, що цей ґрунт просяк отрутою двоїстості? Коли Бог дарує людині талант і натхнення до письма, а людина зводить його на твір, присвячує цей талант не Єдиному, а протистоянню Добра і Зла, Старого і Нового.
Гарний твір з ранньої історії арійської Індії. Про хоробрих воїнів, що служать нікчемним повелителям, про егоїстичних матерів та чудових мачух, та про впертість і чесність головного героя та про те, що іноді перемога - гірше поразки. Але на жаль переможець завжди правий. Сильна думка твору - концепція про зміну Богів
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.