Олег Горенко » Зовнішня політика України в умовах глобалізації. Анотована історична хроніка міжнародних відносин (2008–2013)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Зовнішня політика України в умовах глобалізації. Анотована історична хроніка міжнародних відносин (2008–2013)

Праця
Написано: 2015 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 17.03.2021
Твір змінено: 05.09.2021
Завантажити: pdf див. (2.1 МБ)
Опис: Видання є хронологічним продовженням історичної праці «Зовнішня політика України в умовах глобалізації». Два попередніх її видання були опубліковані 2004 р. видавництвом «Генеза» і 2014 р. Інститутом історії України НАН України, перше охоплювало період з 1991 по 2003 рр., друге – 2004–2007 рр. Хронологічні межі даного видання, власне як попереднього, визначались суто технічно, для зручності систематизації фактичного матеріалу. Автори роботи використали відповідний темі фактологічний матеріал, зафіксований у провідних періодичних виданнях України. Викладені факти структуровані за регіональним принципом, переважна їх більшість анотована посиланнями на відповідні інформативні джерела.

У даній праці висвітлено ключові напрями розвитку міжнародних відносин України, зокрема з країнами Європи, Співдружності Незалежних Держав, Північної та Південної Америки, Азії, Близького та Середнього Сходу, Африки, а також провідними міжнародними організаціями.

Видання розраховано на студентів, аспірантів, науковців, викладачів, експертів з міжнародних відносин, а також усіх читачів, які цікавляться сучасними міжнародними відносинами та зовнішньою політикою України.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.