Фрідріх Гаєк » Право, законодавство та свобода: Нове викладення широких принципів справедливості та політичної економії. Том 3. Політичний устрій вільного народу
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Право, законодавство та свобода: Нове викладення широких принципів справедливості та політичної економії. Том 3. Політичний устрій вільного народу

Праця
Написано: 2000 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 03.11.2019
Твір змінено: 04.11.2019
Завантажити: djvu (37,1 МБ) pdf див. (40,9 МБ)
Опис: Хайєк Ф.А.
Право, законодавство та свобода: Нове викладення широких принципів справедливості та політичної економії: В 3-х т. Т. 3.: Політичний устрій вільного народу: Пер. з англ. — К.: Сфера, 2000. — 252 с.

ISBN 966-7267-65-2 ISBN 966-7267-99-7 (т. 3)

Це — головна праця Хайєка з політичної філософії. Відхиляючи ідеї Маркса, Фрейда, логічного позитивізму та політичного егалітаризму, Хайєк демонструє шкідливість і хибність наївного застосування наукових методів у культурі та освіті, що призвело не до панування розуму й культури, а до омани й забобонів.
У книзі «Право, законодавство та свобода» об’єднані всі три томи Хайєкова всебічного дослідження підставових принципів політичного устрою вільного суспільства. У томі 3 демонструється, яку небезпеку для демократичного ідеалу становлять сплутування егалітаризму з демократією, хибне припущення можливості існування моральних норм без моральної дисціпліни та нехтування традиціями в планах перебудови суспільства.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.