Роже Ґароді » Основоположні міфи ізраїльської політики
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Основоположні міфи ізраїльської політики

Праця
Написано: 1995 року
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Перекладачем.
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 24.12.2010
Твір змінено: 03.07.2011
Завантажити: doc див. (864.5 КБ) doc.zip (251.5 КБ) fb2.zip (206.6 КБ) htm (914 КБ) htm.zip (184 КБ) pdf див. (1.2 МБ)
Опис: Книгу «Основоположні міфи ізраїльської політики» французький письменник, філософ та політичний діяч Роже Гароді опублікував в 1996 році. Він видав її за власний рахунок і у вихідних даних позначив латинськими буквами «SAMIZDAT». В цій розвідці автор переглядає офіційну історію, аналізує і викриває найбільш розповсюджені міфи політики Ізраїлю.
Роже Гароді стверджував, що це «не історичний твір, це політична книга. Моєю метою було показати, що ізраїльська політика - як інструмент американської політики - приводить до війни».
В книзі Роже Гароді ставить під сумнів факт Голокосту - тотального знищення жидів в роки Другої світової війни. «Я поважаю юдаїзм ... але нацистський Голокост - це міф, що став догмою, яка виправдовує політику Ізраїлю і США на Близькому Сході і у всьому світі...», - пише Гароді. На думку автора, «історія без перебільшення сама може виконати роль обвинувача краще, ніж міф. Перш за все, вона не зводить масштаби дійсних злочинів проти людяності, які коштували життя 50 мільйонам людей, до погрому лише однієї категорії невинних жертв, в той час як мільйони померли зі зброєю в руках, борючись проти цього варварства».
Роже Гароді (як і перекладач праці на українську) відмовився від майнових авторських прав на книгу, запропонувавши всім зацікавленим видавцям світу опублікувати її, не претендуючи на гонорар.
Це перший переклад «Основних міфів ізраїльської політики» українською мовою. В цьому електронному варіанті із скороченням подані деякі тези стосовно французької історії часів Другої світової війни та відсутні додатки до книги, що складаються з листування автора та передруків газетних статей.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.