Олександр Добржанський » Єврейське населення та розвиток єврейського національного руху на Буковині в останній чверті XVIII - на початку XX ст.: збірник документів та матеріалів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Єврейське населення та розвиток єврейського національного руху на Буковині в останній чверті XVIII - на початку XX ст.: збірник документів та матеріалів

Документ
Написано: 2007 року
Джерело: ludens + balik2 + viter07
Розділ: Історична
Твір додано: 20.08.2018
Твір змінено: 20.08.2018
Завантажити: djvu (20.7 МБ) pdf див. (22.1 МБ)
Опис: Єврейське населення та розвиток єврейського національного руху на Буковині в останній чверті XVIII - на початку XX ст.: Збірник документів та матеріалів / Упор. О.В. Добржанський, М.П. Кушнір, М.Д. Никирса. - Чернівці: ТОВ «Видавництво «Наші книги», 2007. - 464 с., 32 іл.
ISBN 978-966-482-001-8.

Цей збірник є першим систематизованим виданням документів і матеріалів з історії євреїв на Буковині періоду її входження до складу держави Габсбурґів (1774- 1918). Представлені в ньому документи з фондів Державного архіву Чернівецької області, Загального фонду управління Державного архіву Австрійської Республіки, а також публікації тогочасної буковинської преси можуть слугувати важливим джерелом при проведенні буковинознавчих студій у цілому, й дослідженні різних аспектів життя єврейського населення в краї у зазначений період зокрема.
Збірник призначений для дослідників історії буковинського єврейства, фахівців з проблем націогенезу, національних і суспільно-політичних рухів, викладачів вузів, студентів, а також усіх тих, хто цікавиться минулим Буковинського краю.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.