Руслан Делятинський » Івано-Франківська Теологічна Академія УГКЦ: Традиції та становлення (до 125-річчя Івано-Франківської єпархії УГКЦ, 20-річчя виходу з підпілля Духовної Семінарії та 10-річчя заснування Теологічної Академії)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Івано-Франківська Теологічна Академія УГКЦ: Традиції та становлення (до 125-річчя Івано-Франківської єпархії УГКЦ, 20-річчя виходу з підпілля Духовної Семінарії та 10-річчя заснування Теологічної Академії)

Праця
Написано: 2010 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 20.03.2024
Твір змінено: 20.03.2024
Завантажити: pdf див. (1.2 МБ)
Опис: Горбань Р. А., Делятинський Р. І. Івано-Франківська Теологічна Академія УГКЦ: Традиції та становлення (до 125-річчя Івано-Франківської єпархії УГКЦ, 20-річчя виходу з підпілля Духовної Семінарії та 10-річчя заснування Теологічної Академії). Івано-Франківськ: Нова Зоря, 2010. 168 с.(Серія наукових видань "Бібліотека Наукового вісника ІФТА "Добрий Пастир", Випуск 1)
ISBN 978-966-398-049-2
У пам'ятній книзі вміщено матеріали виступів на ювілейній конференції, доповідь віце-ректора з наукової роботи ІФТА, профсора доктора теологічних наук о.Річарда Горбаня про організацію наукової діяльності професорсько-викладацького колективу ІФТА, а також монографічне дослідження Руслана Делятинського з історії ІФТА, в якому розглядається проблема становлення та розвитку одного з авторитетних сучасних богословських навчальних закладів УГКЦ - Івано-Франківської Теологічної Академії, яка була заснована в ювілейному 2000 році, а фактично успадкувала кращі традиції своїх попередників - Станіславівської (1907-1945) й Івано-Франківської (1991-1995) духовних семінарій, Івано-Франківського теологічно-катехитичного духовного інституту (1991-2000) - у справі підготовки нового покоління богословів-науковців, священиків, катехитів, дяків-регентів та інших фахівців, необхідних для проведення УГКЦ місії "нової євангелізації" в сучасному українському суспільстві.
Книга призначена для богословів, істориків, релігієзнавців, філософів і всіх, хто цікавиться історією розвитку богословських вищих навчальних закладів в Україні.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.