Анатолій Чуприков » Нормальна та кримінальна сексологія
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Нормальна та кримінальна сексологія

Підручник
Написано: 2011 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 21.01.2023
Твір змінено: 21.01.2023
Завантажити: pdf див. (1.3 МБ)
Опис: Пропонований підручник комплексно охоплює всі питання сексології, знання яких необхідне кожній молодій людині. Розглянуто фізіологічні основи сексуальності, особливості психосексуального розвитку людини, питання норми і патології в сексології. Комплексно подано питання контрацепції і профілактики хвороб, що передаються статевим шляхом.

Особливу увагу приділено розділу кримінальної сексології, в якому цілісно висвітлено проблему аномалій статевої поведінки і сексуальних злочинів. Використовуючи клінічні приклади, автори аналізують біологічні, соціокультурні, психологічні механізми розвитку аномальної сексуальності та її роль у кримінальних діяннях, причини і мотиви, що спонукають до скоєння зґвалтувань, сексуальних вбивств, статевих злочинів проти дітей. Визначено фактори, які сприяють зниженню рівня сексуальних правопорушень, і напрями профілактики таких злочинів, розглянуто особливості сексуальних злочинів психічно хворих осіб.

Для студентів усіх спеціальностей, психологів, медичних психологів, психіатрів, сексологів, правознавців, юристів-кримінологів та працівників правоохоронних органів.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.