Володимир Будз » Самоорганізація суспільної дійсності в контексті її антропологічних засад та аксіологічних чинників. Том 2: Самоорганізація людини та інтерсуб'єктивних комунікацій як синергійний автопоезис людської антропології
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Самоорганізація суспільної дійсності в контексті її антропологічних засад та аксіологічних чинників. Том 2: Самоорганізація людини та інтерсуб'єктивних комунікацій як синергійний автопоезис людської антропології

Праця
Написано: 2017 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 08.04.2020
Твір змінено: 08.04.2020
Завантажити: pdf див. (3,6 МБ)
Опис: Будз В.П. Самоорганізація суспільної дійсності в контексті її антропологічних засад та аксіологічних чинників: у 5 т. Т. 2: Самоорганізація людини та інтерсуб’єктивних комунікацій як синергійний автопоезис людської антропології. Ів.-Франківськ: Прикарпат. нац. ун-т ім. В. Стефаника, 2017. – 459 с.


У монографії проаналізовано індивідуальний, локально-груповий та глобальний рівні суспільної самоорганізації у контексті співвідношення раціональних та ірраціональних чинників самоорганізації суспільства, співвідношення антропологічної та аксіологічної мотивації суспільної діяльності.
Досліджено особливості самоорганізації людини та інтерсуб’єктивних взаємодій у контексті синергійного автопоезису, який відбувається на основі синергії соматики, психіки та духу. Наголошується на синергійній єдності людини в контексті соматики, психіки та духу та на її феноменологічній сутності.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.