Надія Білик » Роль Богдана Лепкого та його творчості в українському національному відродженні (кінець ХІХ- початок ХХ ст.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Роль Богдана Лепкого та його творчості в українському національному відродженні (кінець ХІХ- початок ХХ ст.)

Праця
Написано: 1999 року
Розділ: Історична
Твір додано: 09.09.2016
Твір змінено: 09.09.2016
Завантажити: pdf див. (1 МБ)
Опис: Білик, Надія Іванівна. Роль Богдана Лепкого та його творчості в українському національному відродженні (кінець ХІХ- початок ХХ ст.) [Текст] : дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Білик Надія Іванівна ; Тернопільський держ. педагогічний ун-т ім. Володимира Гнатюка. - Т., 1999. - 204 с.

У дисертації здійснено комплексне дослідження життя й діяльності Б.С.Лепкого через призму української національної ідеї. Головну увагу приділено змісту, формам і напрямкам цієї діяльності. Розглянуто процес становлення та еволюції національно-патріотичних поглядів діяча. Проаналізована роль його письменницької, наукової, культурно-просвітньої та громадсько-політичної діяльності в українському національному відродженні кінця XIX - початку XX ст., у піднесенні національної свідомості українського народу. Досліджено постать діяча у контексті українсько-польських взаємин, а також значення Б.Лепкого у популяризації української культури серед інших народів. Встановлено місце Б.Лепкого в історії вітчизняної культури.
Пов'язані автори:
Лепкий Богдан
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.