Бен Джуда » Крихка імперія. Як Росія полюбила і розлюбила Владіміра Путіна
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Крихка імперія. Як Росія полюбила і розлюбила Владіміра Путіна

Праця
Написано: 2013 року
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 05.04.2020
Твір змінено: 05.04.2020
Завантажити: djvu (5.2 МБ) doc див. (2.2 МБ) doc.zip (576.3 КБ) fb2.zip (600.2 КБ) pdf див. (12.7 МБ)
Опис: Бестселер британського публіциста Бена Джуди «Крихка імперія» — це глибокий і цікавий аналіз сучасної путінської Росії. Ця книжка жива й критична, емоційна й аналітична водночас. Неодноразово перетинаючи Росію від Москви до Владивостока, автор вивчав ту країну, яку воліють не бачити в Кремлі. А вона вельми відрізняється від державно-олігархічної утопії Владіміра Путіна з його намаганнями воскресити імперію Ніколая II та політичний проект Йосипа Сталіна. «Крихка імперія» — це історія, яку одне покоління ще не знає, а інше вже спромоглося забути. Книжка розповідає про слабкість системи, що тримається на репресіях, тотальній некомпетентності та грабіжництві; про гнилу вертикаль влади та її ненаситного лідера. Коли ж імперія опинилася на межі нервового зриву, єдиним способом консолідувати виснажену націю стала організація війни в Україні.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
30.04.2021 • vitalis
Дуже ґрунтовна публіцистика як про ретроспективу розвитку влади на РФ, так і сучасного стану справ. До останнього важко повірити, що іноземець настільки детально дослідив і описав колосальну кількість політичних і соціальних процесів на РФ за 20 років. Заодно, звичайно, розкривається портрет "царя" ВВХ в динаміці.
Єдине, що викликає сум - це те, що книга фактично закінчується подіями 2012 року, адже у 2014 тільки почалося найгарячіше.
Попри свій значний обсяг, книга однозначно рекомендована тим, кому цікаво почитати про усі важливі події на РФ 1991-2012 років.
P.S. Окремої приємності додає мова перекладача, в якій московський Владімір не стає Володимиром, а залишається Владіміром. Хоча, одночасно, назви підприємств і організацій залишено російською мовою (і так само відмінювано), а також у іменах тамтешніх тубільців не використовується літера ґ.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.