Анна Багряна » Життя видатних дітей. Анна Багряна про Марію Заньковецьку, Олену Телігу, Вангу, Марію Приймаченко, Славу Стецько
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Життя видатних дітей. Анна Багряна про Марію Заньковецьку, Олену Телігу, Вангу, Марію Приймаченко, Славу Стецько

Оповідання
Написано: 2010 року
Розділ: Художня
Додав: glassed
Твір додано: 12.12.2023
Твір змінено: 08.01.2024
Завантажити: pdf див. (2.2 МБ)
Опис: Щоби стати відомою особистістю, слід сумлінно розвивати свій талант та рішучу волю вже у юному віці. Підтвердженням цього є розповіді письменниці Анни Багряної про дитинство Марії Заньковецької – талановитої української актриси; Олени Теліги – визначної української поетеси та громадської діячки, яка трагічно загинула від рук фашистів; Ванги – відомої в цілому світі провидиці та цілительки; Марії Приймаченко – художниці, народної майстрині «наївного мистецтва»; Слави Стецько – непересічної політичної діячки ХХ ст. Цих п’ятьох видатних жінок об’єднували любов до рідної землі й природи та непереборне прагнення досягти своєї мети.
Пов'язані автори:
Теліга Олена
 
Відгуки читачів:
 
20.02.2024 • Bogdan_Gubanov
Твір "Життя видатних дітей" Анни Багряної захоплює читача своєю глибиною та інтимністю портретів великих особистостей. Через призму життєвих історій Марії Заньковецької, Олени Теліги, Ванги, Марії Приймаченко та Слави Стецько авторка розкриває вражаючі духовні сили, які дозволили цим жінкам зробити вагомий внесок у світ. Їхні боротьба, відданість мистецтву, волелюбство та глибока любов до України не лише надихають, але й залишають невимовний слід у серцях читачів. Ця книга - своєрідний огляд історії та культури, який підкреслює значення внеску кожної з цих видатних жінок у формуванні національної свідомості.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.