Михайло Андрусяк » Брати грому
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Брати грому

Повість
Написано: 2002 року
Розділ: Історична
Твір додано: 16.03.2009
Твір змінено: 05.09.2023
Завантажити: djvu (41.3 МБ) fb2.zip (342.9 КБ) pdf див. (31.5 МБ) txt див. (1.2 МБ) txt.zip (355.1 КБ)
Опис: «Знайте, що такої героїчної доби взагалі не знає історія людства. В тінь пішли прославлені досі Термопілі... На героїзмі УПА і визвольно-революційного підпілля будуть виховуватися нові українські покоління. Боєць УПА і український революціонер заступить місце мужнього спартанця в історії людства.» Ґенерал Тарас Чупринка (Роман Шухевич)

За трилогію «Брати вогню», «Брати грому» та «Брати просторів» Михайло Андрусяк став переможцем Народної Шевченківської премії 2009 року.
 
Відгуки читачів:
 
08.12.2014 • manoznavets'
Пишу роботу на МАН. Книга дуже допомогла в інформаційному плані, та й взагалі, загальне уявлення трохи змінилось. А яка кількість сторінок у неелектронному варіанті книги?
16.10.2014 • OlArt
Прочитав з захопленням. Важко повірити, як людина може пройти через сатанинсько- комуняцьку м’ясорубку, і залишитись живою, не зректись своїх переконань. Шануймо ветеранів УПА, наших героїв!
27.08.2014 • chernenko
Дуже раджу цю книгу! Особливо пишаюсь тим що особисто отримав її з рук одного з головних учасників тих подій Мирослава Симчича!
13.08.2009 • vitalis
Ця книга - збірка кількох великих та змістовних історичних повістей. Відносно небагата мова цілком компенсується насиченістю подіями та фактами. Схоже на те, що Андрусяк збирав спогади у ще живих очевидців подій, потім компонував їх у документальні повісті від третьої особи. Деякі факти просто-таки вражають своєю неймовірністю.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.