Збірник статей » Лібералізм: ліберальна традиція політичного мислення від Джона Локка до Джона Роулза
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Лібералізм: ліберальна традиція політичного мислення від Джона Локка до Джона Роулза

Праця
Написано: 2009 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Наукова
Твір додано: 29.11.2012
Твір змінено: 11.08.2014
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Лібералізм [Текст] : антологія / упоряд. О. Проценко, В. Лісовий ; Наукове товариство ім. Вячеслава Липинського. - К. : Смолоскип, 2002. - 1122 с. - ISBN 966-7332-74-8

Ця книжка є першою в Україні антологією світової ліберальної думки, що включає праці авторів XVII–XX століть. Вона продовжує серію видань під загальною назвою «Політичні ідеології», мета якої послідовно репрезентувати основні традиції політичної думки та відповідні політичні ідеології. До збірника увійшли уривки з творів та окремі праці класиків ліберальної думки, а також найважливіші дослідження провідних західних вчених. Структура антології відтворює основні риси лібералізму та характер ліберального ідеологічного мислення. Відповідно, шість частин антології містять тексти, що знайомлять читача з проблемою ідентичності лібералізму (його засадничими цінностями); ліберальною антропологією (поглядом на людину, суспільство і культуру); філософією свободи; принципами соціального порядку й концепціями ліберальної держави; теоріями справедливості, рівності та добробуту; питаннями співвідношення лібералізму і теорій демократії та прав людини.


Збірник становитиме інтерес як для професійних істориків і політичних науковців, так і для широкого кола читачів, що цікавляться проблемами моделей суспільного розвитку, історією політичної думки, розвитком політичної філософії та питаннями політичних ідеологій.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.