Збірник статей » Чорноволівські читання. Візія майбутнього України: Матеріали ІІІ і ІV наукових конференцій, присвячених 80-й річниці з дня народження Вячеслава Чорновола (Київ, 24 грудня 2016, 24 грудня 2017)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Чорноволівські читання. Візія майбутнього України: Матеріали ІІІ і ІV наукових конференцій, присвячених 80-й річниці з дня народження Вячеслава Чорновола (Київ, 24 грудня 2016, 24 грудня 2017)

Праця
Написано: 2018 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 16.04.2018
Твір змінено: 16.04.2018
Завантажити: pdf див. (2,3 МБ)
Опис: Вячеслав Чорновіл є визначним українським мислителем, громадсько-політичним та державним діячем, однак для багатьох залишається незнаними на сьогодні. Нерідко його ідеї цитуються високими державними урядовцями й політиками, але не завжди знаходять практичне вираження. Його вважають людиною, що вміла прогнозувати розвиток подій, оперативно знайти вихід з проблемних ситуацій. Як виявляється, висловлене ним не втратило своєї актуальності і до нині, навпаки потребує негайного впровадження. Це стосується різних сфер суспільного життя і державотворення.
Для вивчення ідейного спадку та діяльності В. Чорновола започаткували проведення всеукраїнських Чорноволівських читань. В цьому збірнику вміщено матеріали ІІІ і IV наукових читань. Збірник матеріалів заінтересує тих, хто цікавиться особистістю В. Чорновола, його ідеями, діяльністю та добою в якій він жив.

Чорноволівські читання. Візія майбутнього України: Матеріали ІІІ і ІV наукових конференцій, присвячених 80-й річниці з дня народження Вячеслава Чорновола (Київ, 24 грудня 2016, 24 грудня 2017) / упоряд. В. Ф. Деревінський. – Київ; Тернопіль: «Бескиди», 2018. — 212 с.
Пов'язані автори:
Чорновіл В'ячеслав
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.