Збірник статей » 60 років волинської трагедії. Матеріали форуму українських і польських експертів та журналістів «Події на Волині: як жити з цим тягарем?»
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

60 років волинської трагедії. Матеріали форуму українських і польських експертів та журналістів «Події на Волині: як жити з цим тягарем?»

Стаття
Написано: 2003 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Публіцистика
Додав: balik2
Твір додано: 15.07.2014
Твір змінено: 19.07.2014
Завантажити: djvu (1,6 МБ)
Надрукувати: Замовити цю книгу в паперовому вигляді (довідка)
Опис: 60 років волинської трагедії. Матеріали форуму українських і польських експертів та журналістів "Події на Волині: як жити з цим тягарем?" м. Острог, 11-12 квітня 2003 р.

11-12 квітня 2003 року Посольство Республіки Польща в Україні та польсько-український клуб “Без упереджень” провели експертно-журналістський форум на тему: “Події на Волині: як жити з цим тягарем?” У форумі взяли участь близько 80 експертів і журналістів з України та Польщі. Форум проходив в Національному університеті “Острозька академія”.
У першій частині книжки вміщено деякі виступи та тези учасників форуму. Друга частина книжки презентує передрук статей за період квітень-липень 2003 року, які були опубліковані в українських та польських друкованих ЗМІ.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.