Роман Волчук » Спомини з передвоєнного Львова та воєнного Відня (вид. 2011)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Спомини з передвоєнного Львова та воєнного Відня (вид. 2011)

Спогади
Написано: 2011 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 03.01.2016
Твір змінено: 03.01.2016
Завантажити: djvu (3 МБ)
Опис: Волчук, Роман.
Спомини з передвоєнного Львова та воєнного Відня [Текст] / Роман Волчук. - Вид. 3-тє, переглянуте і випр. - К. : Критика, 2011. - 191 с. : іл. - ISBN 978-966-8978-41-8

Роман Волчук (нар. 1922 р.) - інженер-консультант у ділянці проектування сталевих мостів, автор низки підручників, технічних норм та наукових статтей в американських і міжнародних журналах. Член професійних і наукових організацій, зокрема Наукового товариства ім. Шевченка, закордонний член Академії будівництва України. Живе в Джерзі-ситі, штат Нью-Джерзі.
Із першої частини його споминів, що охоплюють період від кінця 1920-х до середини 1940-х років, постають яскраві картини життя передвоєнної Галичини та воєнної Австрії, побачені спершу очима львівського школяра й гімназиста, а згодом - студента Львівської та Віденської політехніки. Точність деталей і відвертість оцінок роблять ці спогади, за висловом одного з чільних сучасних українських істориків, «дуже важливими і, до певної міри, навіть винятковими». Книжка щедро ілюстрована фотознімками з архіву автора.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.