Анатолій Резнік
 
 

Анатолій Резнік

нар. 03.08.1968
Україна
(українець)


Резнік Анатолій Станіславович, народився 3 серпня 1968 року в м. Волочиськ, що на Поділлі. Закінчив Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, інститут журналістики та філології (викладач української мови і літератури та зарубіжної літератури), та з відзнакою магістратуру Черкаського державного технологічного університету, кафедра філософських і політичних наук (політична філософія). Зараз продовжує навчання у  ПДАТУ (агрономія)  та в аспірантурі Тернопільського національного економічного університету (політологія). Шкільні роки пройшли у рідній Тарноруді, яка наповнювала, зваблювала і дивувала незвичайною мальовничістю і красою, вражала своєю глибокою історією і пробуджувала у юній ще душі, але багатій вже уяві ті перші поетичні рядки і нотки, які з роками переростали у власні вірші, пісні і історичні та художні поетичні твори (поеми).
Не в одній книзі можна зібрати ту його творчість, яка що-разу зростає і збагачується новими, ще невідомими в Україні і світі творами, але, напевно вже той час прийшов, щоб подарувати читачам його поезію, в якій автор відкриває свої думки, свої емоції, хвилювання, свою незгоду з тою фальшивою історією, накинутою попередніми колонізаторами України, і вміло та безжально розкриває її брехливе лице. Опублікована в інтернет-мережі найб’ємніший поетичний твір, електронна книга, Трилогія «УКРАДЕНА БАТЬКІВЩИНА» (Аскольд і Дір), «БЛУД І ЗРАДА» (Мазепа, Січ), «ЖИТТЯ ТА СМЕРТЬ». Розпочато роботу над написанням інших творів. Також готується до випуску альбом власних пісень з авторським виконанням.
У 90-х роках був головою секретаріату Волочиської міськ-районної організації Конгресу Українських Націоналістів, членом Проводу Хмельницької обласної організації КУН, засновником і керівником Хмельницької обласної громадської спортивно-патріотичної організації “Тризуб” імені Степана Бандери. На сьогодні керівник інформаційно-аналітичного відділу громадської організації Сприяння Обороні України (ГО СОУ). Замається науковою діяльністю, вивченням філософії, політології, психології, історії, ідеологій, світоглядів, теології, біології, генетики, антропології, проблем міжнародних та міжнаціональних відносин. У 2019 році видав книгу «НАЦІОНАЛІЗМ ЯК ОСНОВА ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТКУ НАЦІЙ» та Трилогію «УКРАДЕНА БАТЬКІВЩИНА».  Є автором двох наукових концепцій: про зародження життя та походження людини, людських популяцій, націй, рас.
  Проводить дослідження високоврожайних сортів картоплі  (клонова селекція), великоплідних сортів шовковиці, фундука, та займається розробкою новітніх продуктивних технологій. Зняв фільм про технологію вирощування картоплі, яка була надіслана на прохання президента Лукашенка у Національну академію наук Білорусі, НААН України, у провідні фірми Нідерландів та Німеччини, завдяки якій створюється можливість в умовах посушливого спекотного клімату збирати рекордні врожаї (додаткова інформація на сайті: www.kartoshka.biz.ua
Пише музику, вірші, пісні, романси, об’ємні художні поетичні твори, наукові статті на різні теми суспільного життя.

м. Волочиськ, Хмельницька обл.
тел. +38 0987794349
е-пошта: reznik.a[ПЕС]i.ua