Анатолій Резнік
 
 

Анатолій Резнік

нар. 03.08.1968
Україна
(українець)


Резнік Анатолій Станіславович народився 3 серпня 1968 року в м. Волочиськ що на Поділлі. Закінчив Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, інститут журналістики та філології (викладач української мови і літератури та зарубіжної літератури), та з відзнакою магістратуру Черкаського державного технологічного університету, кафедра філософських і політичних наук (політична філософія). Зараз продовжує навчання у  ПДАТУ (агрономія) і готується вступати в аспірантуру. Шкільні роки пройшли у рідній Тарноруді, яка наповнювала, зваблювала і дивувала незвичайною мальовничістю і красою, вражала своєю глибокою історією і пробуджувала у юній ще душі, але багатій вже уяві ті перші поетичні рядки і нотки, які з роками переростали у власні вірші, пісні і історичні та художні поетичні твори (поеми).
Не в одній книзі можна зібрати ту його творчість, яка що-разу зростає і збагачується новими, ще невідомими в Україні і світі творами, але, напевно вже той час прийшов, щоб подарувати читачам його поезію, в якій автор відкриває свої думки, свої емоції, хвилювання, свою незгоду з тою фальшивою історією, накинутою попередніми колонізаторами України, і вміло та безжально розкриває її брехливе лице. Готові вже до публікації нікому ще невідомі поеми «Украдена Батьківщина» (Аскольд і Дір), «Блуд і зрада» (Мазепа, Січ), «Життя та смерть». Розпочато роботу над написанням інших великих творів. Також готується до випуску альбом власних пісень з авторським виконанням.
У 90-х роках був головою секретаріату Волочиської міськ-районної організації Конгресу Українських Націоналістів, членом Проводу Хмельницької обласної організації КУН, засновником і керівником Хмельницької обласної громадської спортивно-патріотичної організації «Тризуб» імені Степана Бандери. На сьогодні керівник інформаційно-аналітичного відділу громадської організації Сприяння Обороні України (ГО СОУ). Замається науковою діяльністю, вивченням філософії, політології, психології, історії, релігій, ідеологій, світоглядів, теології, біології, генетики, антропології, проблем міжнародних та міжнаціональних відносин. У 2019 році видав книгу «Націоналізм як основа збереження та розвитку націй». Є автором двох наукових концепцій: про зародження життя та походження людини, людських популяцій, націй, рас.
  Проводить дослідження високоврожайних сортів картоплі з усіх континентів (клонова селекція), великоплідних сортів шовковиці, фундука, та займається розробкою новітніх продуктивних технологій. Зняв фільм про технологію вирощування картоплі, яка була надіслана на прохання президента Лукашенка у Національну академію наук Білорусі, НААН України, у провідні фірми Нідерландів та Німеччини, завдяки якій створюється можливість в умовах посушливого спекотного клімату збирати рекордні врожаї (додаткова інформація на сайті: www.kartoshka.biz.ua)
Пише музику, вірші, пісні, романси, об’ємні художні поетичні твори, наукові статті на різні теми суспільного життя.