«Літопис революції» » Покажчик змісту. №1-57 (1922-1933 р.р.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Покажчик змісту. №1-57 (1922-1933 р.р.)

Довідник
Написано: 1957 року
Розділ: Наукова
Додав: balik2
Твір додано: 06.09.2016
Твір змінено: 06.09.2016
Завантажити: pdf див. (1,6 МБ)
Опис: Протягом дванадцяти років (1922—1933) Істпарт ЦК КП(б)У видавав журнал «Літопис революції». Перший його номер був присвячений п’ятим роковинам Жовтневої революції. Всього вийшло 57 номерів. На сторінках журналу було опубліковано велику кількість документів, спогадів, статей та інших матеріалів з питань історії партії і революційного руху. З цього приводу газета «Правда» писала: «Летопись революции» — журнал Істпарту України — систематично і планомірно, в живій літературній формі, на підставі записів учасників боротьби і виявлених документів дає різноманітну картину революційного руху на Україні. З цієї точки зору, роботу журналу слід визнати цілком успішною».
Особливо багатий фактичний і документальний матеріал містить журнал про період підготовки і проведення Великої Жовтневої соціалістичної революції, а також період іноземної воєнної інтервенції і громадянської війни на Україні.
Пропонований покажчик має інформаційний характер і тому подає відомості про всі вміщені в журналі матеріали, незалежно від їх значимості і наукової цінності.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.