Світлана Лясковська » Діяльність органів ВУНК – ДПУ УСРР у галузі економіки: політико-організаційні основи та специфіка (1921–1928 рр.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Діяльність органів ВУНК – ДПУ УСРР у галузі економіки: політико-організаційні основи та специфіка (1921–1928 рр.)

Праця
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 16.11.2016
Твір змінено: 16.11.2016
Завантажити: pdf див. (2,8 МБ)
Опис: Лясковська С. П. Діяльність органів ВУНК – ДПУ УСРР у галузі економіки: політико-організаційні основи та специфіка (1921–1928 рр.). Дис. ... докт. іст. наук / Інститут історії України НАН України. – К., 2016. – 548 с.

Дисертація є першим комплексним дослідженням економічного сегменту в діяльності органів ВУНК – ДПУ УСРР у добу нової економічної політики. На основі багаторівневого комплексу архівних та опублікованих джерел, нормативно-правових актів та наукової літератури, із застосуванням міждисциплінарної платформи, яка ґрунтується на історичному, юридичному, політологічному, економічному підходах із використанням знань спеціальних дисциплін, проаналізовані політико-організаційні засади, юридичне підґрунтя та специфіку функціонування (компетенцію, повноваження, завдання та напрями роботи, методи і засоби, за допомогою яких вони реалізовувалися) економічних підрозділів ВУНК – ДПУ УСРР.

Визначено місце й роль Економічного управління в структурі органів державної безпеки, радянської правоохоронної системи у справі боротьби зі злочинністю у сфері економіки. Досліджено характер взаємодії з державними організаційно-управлінськими та контролюючими органами при перетинанні їх повноважень у здійсненні контрольних функцій у господарській галузі.

Ключові слова: ВУНК, ДПУ, ОДПУ, Економічне управління, економічні підрозділи, повноваження, злочини, конфіденційне співробітництво, негласний апарат, оперативні обліки, «економічно не благонадійний елемент».
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.