Ігор Кривов'язюк » Економічна діагностика
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Економічна діагностика

Посібник
Розділ: Навчальна
Твір додано: 29.09.2017
Твір змінено: 29.09.2017
Завантажити: pdf див. (4,7 МБ)
Опис: Кривов’язюк І. В.
Економічна діагностика. 2-ге вид. [текст]: навч. посіб. / І. В. Кривов’язюк. – К.: Центр учбової літератури, 2017. – 456 с.

ISBN 978-617-673-479-6

Навчальний посібник розкриває теоретичні, методологічні та прикладні аспекти економічної діагностики підприємства. Визначено зміст економічної діагностики, дана грунтовна характеристика її визначальних складових – діагностики конкурентоспроможності підприємства, виробничого потенціалу, вартості підприємства як цілісного майнового комплексу, управлінської діагностики, фінансової діагностики, діагностики економічної безпеки та економічної культури. Матеріали книги вирізняє комплексний підхід до розкриття структури представлених результатів дослідження, теоретико-методичного обгрунтування напрямків, що стосуються економічної діагностики підприємства.
До кожного розділу додається перелік ключових понять і термінів, практикум, контрольні запитання й список рекомендованої літератури.
Навчальний посібник стане настільною книгою та найкращим порадником у навчальному процесі як для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачівпочатківців, так і для викладачів з великим педагогічним стажем, стане в нагоді усім тим, хто має намір самостійно поглибити знання з економіки та управління підприємством.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.