Джон Джудіс » Великий вибух популізму
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Великий вибух популізму

Праця
Написано: 2016 року
Джерело: toloka.to
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 12.03.2020
Твір змінено: 12.03.2020
Завантажити: djvu (1,4 МБ) fb2.zip (352,6 КБ)
Надрукувати: Замовити цю книгу в паперовому вигляді (довідка)
Опис: Джон Б. Джудіс — один із найавторитетніших політичних журналістів та аналітиків у США, автор кількох книжок-досліджень сучасної глобальної політики, колишній старший редактор The New Republic, а нині автор The National Journal. Писав статті для The New York Times Magazine, Mother Jones і The Washington Post. У своїй книжці «Великий вибух популізму», що стала абсолютним бестселером, він розповідає, наскільки важливо розуміти природу популізму й роль інформаційних технологій у сучасній політиці.
Як економічна криза змінила світову політику? Що відбувається в глобальній політиці? Чи можна скласти теперішні події в політичному світі в один-єдиний пазл? Чому на виборах перемагають популісти?
Джон Б. Джудіс детально й захопливо пояснює, як сприймати і як зрозуміти сучасний сплеск популізму, яку роль у політиці відіграють інформаційні технології та як вибори в будь-якій країні впливають на світову політичну систему.

Джон Б. Джудіс. Великий вибух популізму. Як економічна криза змінила світову політику. — Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»: Харків, 2017
978-617-12-3913-5
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.