Юрій Глушко » Омріяна країна дітей Одина
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Омріяна країна дітей Одина

Праця
Написано: 2008 року
Джерело: hurtom.com
Розділ: Історична
Твір додано: 01.11.2013
Твір змінено: 01.11.2013
Завантажити: pdf див. (11,5 МБ)
Опис: Книга із серії «Невідома Україна». «Діти Одина» - це вам не гламурні хлопці з американського блокбастеру, а - готи. Готи ж, у свою чергу, це не тільки похмурі підлітки, що слухають важку музику, а одне з найславетніших варварських племен, які свого часу визначали долю Європи. Науково-популярна праця історика Юрія Глушка допоможе нам ближче познайомитися з цим загадковим народом, який свого часу мешкав і на території України. Цитати зі стародавніх хронік та скурпульозні звіти польових експедицій автор чергує з літературними вставками, що дозволять читачеві зазирнути у внутрішній світ наших далеких предків, зрозуміти душу людей драматичної епохи, знаної як Велике Переселення Народів.
Познайомившись зі справжніми дітьми Одина, ви промандруєте від Британії до Китаю, дізнаєтесь, хто ж насправді зруйнував Рим, чому нацисти так прагнули закріпитися у Криму, якими були життя і побут наших далеких предків, звідки черпав натхнення славетний Дж.Р.Р. Толкін і яким чином усе це стосується нас із вами.
Дана праця стане в пригоді як студентам і науковцям, що працюють над даною темою, так і пересічним читачам, небайдужим до історії України.
Книга доповнена багатьма ілюстраціями, чорно-білими і кольоровими.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.